Marzenia o lataniu. Warszawskie opowieści lotnicze – Warexpo partnerem wystawy

2017-07-11

Fotografie, filmy, eksponaty i niepokazywane dotąd szerokiej publiczności zbiory Aeroklubu Warszawskiego tworzą plenerową wystawę „Marzenia o lataniu. Warszawskie opowieści lotnicze”. Warexpo jest partnerem wystawy organizowanej z okazji 90-lecia warszawskiej szkoły lotniczej. Ekspozycję będzie można oglądać od 15 lipca na skwerze im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie, a w galerii DSH od sierpnia 2017 r.

więcej

Nowe słupy dla Warszawy – mamy już prototypy

2017-06-13

Produkcja nowych słupów idzie pełną parą! Mamy już prototypy, teraz czas na produkcję. Łącznie wymienimy ok. 25% wszystkich swoich nośników, czyli ok. 70 słupów. Montaż nowych nośników postępować będzie etapami, a pierwsze efekty będą widoczne już na jesieni.

więcej

Nowy standard nośnika reklamowego dla Warszawy

2017-04-07

Porządkujemy miejską przestrzeń reklamową – stawiamy podświetlane, nowoczesne i estetyczne słupy! Za ich elegancki wygląd, właściwe wpasowanie w przestrzeń miejską oraz nowoczesne parametry techniczne odpowiada Towarzystwo Projektowe. Produkcją zajmą się dwie spółki – Adboard sp. z o.o. i NR EGAL sp. z o.o.  Łącznie wymienimy ok. 25% wszystkich swoich nośników.

więcej

„Niech żyje papier” – Warexpo patronem medialnym

2017-04-07

Targi, panele dyskusyjne, wykłady i warsztaty to właśnie „Niech żyje papier 3!” – jednodniowe święto papieru dla wszystkich zainteresowanych jego użytecznością i rolą. Wśród wystawców na targach znajdą się najlepsi polscy wydawcy, producenci ekskluzywnych wyrobów papierniczych, producenci nowoczesnych urządzeń oraz właściciele kreatywnych marek wykonujących odzież, akcesoria i wyposażenie wnętrz z papieru. Pomimo tego, że nośniki digitalowe…

więcej

OGŁOSZENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

2017-03-24

Zarząd Spółki Warexpo sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia w trybie zapytania ofertowego na wykonanie i dostawę podświetlanych słupów ogłoszeniowych dla Warszawy wraz z dokumentacją (znak sprawy: DOZ-XI-7/17) dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty, na podstawie punktu 19.1 SIWZ, tj. oferty wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie…

więcej