Praca

Warexpo poszukuje pracowników na stanowiska:

ASYSTENT/ASYSTENTKA ZARZĄDU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie sekretariatu i organizacyjna obsługa Zarządu
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • administrowanie nieruchomościami Spółki
  • ubezpieczenia komunikacyjne, mienia i inne
  • pozostałe zlecone czynności administracyjno-biurowe

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie wyższe (ekonomiczne, administracja, zarządzanie)
  • bardzo dobra znajomość komputera i pakietu MS Office
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • obsługa urządzeń biurowych
  • dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialność, dokładność, terminowość
  • komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • dodatek komunikacyjny
  • pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pracę w centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: kadry@warexpo.pl do dnia 06.12.2019 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

KOORDYNATOR ROZWOJU

  • Koordynowanie procesu pozyskiwania nowych powierzchni reklamowych i informacyjnych
  • Nadzór nad realizacją zleconych podmiotom zewnętrznym projektów związanych z produkcją nośników reklamowych
  • Nadzór na realizacją zleconym pomiotom zewnętrznym projektów związanych z pozyskiwaniem wymaganej dokumentacji do montażu nośników reklamowych
  • Nadzór na realizacją zleconym podmiotom zewnętrznym projektów związanych z montażem i doświetleniem nośników reklamowych
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z jednostkami urzędów miast i pozyskiwanie od nich informacji w zakresie funkcjonowania powierzchni reklamowych w przestrzeniach miejskich
  • Aktywna pomoc w projektach sprzedażowych i marketingowych oferowanych i realizowanych przez Spółkę
  • Badanie rynku w obszarze działalności działu operacyjnego, przygotowywanie bieżących analiz rynku dostawców i wykonawców w obszarze działalności Spółki oraz rekomendowanie Zarządowi partnerów do współpracy ze Spółką.

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie wyższe (techniczne, geodezyjne, elektryczne)
  • bardzo dobra znajomość komputera i pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z urzędami miejskim m.in. wydziałem architektury, zarządcą pasów drogowych, w zakresie umieszczania obiektów w przestrzeni publicznej, w szczególności w pasie drogowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • praca w centrum Warszawy.