ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

SIEĆ SMART CITYLIGHT – KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE

Sieć ekranów digital signage zlokalizowana w sercu miasta, na eleganckim Krakowskim Przedmieściu, to najnowsza oferta Warexpo. Nowość w naszym portfolio – 75” nośniki digital signage harmonijnie wpisują się w tkankę miasta, służą jego mieszkankom i mieszkańcom, a co ważne są nowoczesne i atrakcyjne wizualnie.

Krakowskie Przedmieście to najbardziej prestiżowa ulica Warszawy. Znajdują się przy niej takie instytucje jak Pałac Namiestnikowski, Uniwersytet Warszawski, Akademia Sztuk Pięknych, hotele Bristol i Europejski, butiki światowych marek. Rocznie tę przestrzeń miasta odwiedza około 9 milionów turystów i turystek.

SIEĆ SMART CITYLIGHT – UL. CHMIELNA

W ofercie posiadamy także nośniki digital signage, nowej generacji – Junior. Dwustronne nośniki zlokalizowane przy ul. Chmielnej. W pobliżu znajdują się Pałac Kultury i Nauki, domy handlowe Wars, Sawa, Sezam, ulice Marszałkowska i Świętokrzyska. Nośniki zapewniają:

  • najwyższą, jakość obrazu,
  • możliwość informowania w czasie rzeczywistym,
  • mapę najbliższej okolicy,
  • hot spot,
  • 4 porty USB,
  • informację ważne dla użytkowników przestrzeni publicznej – godzinę, datę, temperaturę, aktualny stan jakości powietrza,
  • licznik frekwencji (bez rozpoznawania twarzy).

Zasięg: 200 tys. osób miesięcznie przechodzących ul. Chmielną.

LED SPACE – METRO ŚWIĘTOKRZYSKA

Trzy wielkoformatowe ściany wizyjne LED space zlokalizowane przy jednym z głównych hubów przesiadkowych łączących I i II linię metra. W pobliżu znajdują się domy handlowe Wars, Sawa, Sezam, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, Pałac Kultury i Nauki.

Zasięg: 2,5 miliona osób korzystających ze stacji Metro Świętokrzyska miesięcznie.

EKRANY W TRAMWAJACH

Sieć ekranów w najnowszych, niskopodłogowych tramwajach poruszających się po całej Warszawie.

Zasięg: 400 000 osób podróżujących codziennie komunikacją naziemną w aglomeracji warszawskiej.