Szukaj
Kategorie

Dear Future wystawa na nośnikach Warexpo

Zawsze dużą satysfakcję sprawiają nam działania niestandardowe eksponowane na naszych nośnikach. W styczniu na sieci Smart Citylignt można było zobaczyć “Dear Future”, wystawę przygotowaną przez Centrum Mieroszewskiego Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom Kultury.

“Dear Future” to prezentacja fotografii na nośnikach reklamowych zlokalizowanych w przestrzeni miejskiej, na małych ekranach w tramwajach i wielkoformatowych ekranach w metrze. Prace artystek, artystów i kolektywów ilustrują zestaw zagadnień, których nie sposób pominąć w dzisiejszych dyskusjach - traumatyczna pamięć, informacja, reakcja społeczna, dynamiczne zmiany znaczeń symbolicznych. W świetle dzisiejszych wydarzeń polska i ukraińska scena artystyczna staje przed kolejnym wyzwaniem i nową falą solidarności. Wszystko to dzieje się na ulicach Warszawy, miasta, które doświadczyło okropności wojennego zniszczenia niespełna osiemdziesiąt lat temu.”

kuratorki: Anita Nemet, Yulia Krivich

twórcy i twórczynie: fantastic little splash, atelienormalno, Danylo Halkin , Maria Matiashova, Nazar Furyk , Anna Manankina, Vasyl Lyakh, Izabela Wilk (Podróżnych Ugościć), Kaja Kusztra (SDK Słonecznik), Mateusz Kowalczyk

Organizatorzy: Centrum Mieroszewskiego Galeria Promocyjna Staromiejski Dom Kultury

Fot. Mateusz Kowalczyk

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content