Szukaj
Kategorie

Ekrany w Kiosku Kultury - nowy rodzaj nośnika

W Kiosku Kultury pojawiły się trzy nowe ekrany – to efekt współpracy Warexpo i Ewejściówek. Dzięki nowym nośnikom warszawiacy i turyści będą mieli łatwiejszy dostęp do oferty kulturalnej i repertuaru stołecznych instytucji kultury. 

Ekrany zamontowane są we frontowych witrynach kiosku i dzieki nowoczesnej technologii są bardzo dobrze widoczne w ciągu dnia, jak i po zmroku. Dodatkowym atutem jest zastosowane oprogramowanie, które umożliwia projektowanie animacji z wykorzystaniem wszystkich ekranów jednocześnie, tworząc jeden spójny i dynamiczny obraz.

Nowe digitalowe nośniki, dwa pionowe i jeden poziomy, mogą być dobrym uzupełnieniem działań reklamowych. Dzięki prestiżowej lokalizacji i estetycznej formie idealnie wpiszą się w kampanie instytucji kultury czy ofertę rozrywkową.

Kiosk Kultury oraz ekrany zlokalizowane są na Krakowskiem Przedmieściu, reprezentacyjnej stołecznej ulicy, w bezpośrednim otoczeniu Uniwersytetu Warszawskiego oraz państwowych instytucji. Wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia i dalej ul. Świętokrzyskiej znajdują się już nowoczesne, podświetlane słupy reklamowe typu Wars.

Oferta na nowe ekrany już w sprzedaży – zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży Powierzchni Reklamowej.

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content