Szukaj
Kategorie

#galeriamiejskawarexpo zapowiada wystawę MSN

Galeria miejska Warexpo zapowiada wystawę Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie „Syrena herbem twym zwodnicza”, która 25 marca zainicjuje działalność nowego pawilonu wystawienniczego przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 22. Sześć odsłon ukazujących piękne, intrygujące, a czasem nawet niepokojące oblicza syreny – od herbu Warszawy po prace współczesnych artystów – oglądać będzie można od 8 do 31 marca na nośnikach Warexpo wzdłuż ul. Świętokrzyskiej oraz przy placu Na Rozdrożu.

– Warexpo zajmuje się komunikacją wizualną w przestrzeni miasta od lat 70. Tradycją naszych działań jest wspieranie warszawskich wydarzeń kulturotwórczych. Dzięki naszym nośnikom sztuka przekracza granice galerii czy muzeów i staje się ogólnodostępna, demokratyczna. Ma to szczególne znaczenie w przypadku syren, które z natury są stworzeniami ceniącymi wolność. – dodaje Marcin Ochmański, prezes Warexpo sp. z o.o.

Od 2016 r. Warexpo wspiera inicjatywy kulturo i miastotwórcze. Galerię miejską zainicjowała współpraca z Muzeum Plakatu w Wilanowie przy 25. Międzynarodowych Biennale Plakatu oraz wsparcie projektu Warszawskie Kroje. W 2017 r. na nośnikach ulicznych Warexpo prezentowało portrety warszawiaków, bohaterów wydawnictwa Warszawa/Warsaw, efekt współpracy z MamaStudio.

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content