Szukaj
Kategorie

Kiosk Kultury i #echo_waw

Kiosk Kultury na Krakowskim Przedmieściu to jedyny w swoim rodzaju obiekt, który łączy funkcje nośnika reklamowego z funkcją usługową. Od niedawna przekazuje także ciekawostki o mieście, jego historii i fotografii.

W ramach projektu #echo_waw, który realizowany jest na Juniorze, publikujemy ciekawostki warszawskie, od niedawna treści te pojawiają się również na ekranach Kiosku Kultury. Inteligentny przekaz, warszawski sznyt i błyskotliwa grafika, o którą dba Wojciech Pawliński, to wszystko cechuje plakaty w tej galerii. Pokazujemy niezwykłe wydarzenia z życia i historii miasta, cytaty z klasyków, portrety i kadry uchwycone migawką najlepszych fotografów. Dzięki hashtagom #echo_waw materiały są dobrze widoczne w mediach społecznościowych.

Kiosk Kultury ma trzy ekrany zamontowane we frontowych witrynach, na których animacje mogą tworzyć dynamiczny, spójny obraz. Digitalowe nośniki, dwa pionowe i jeden poziomy, są dobrym uzupełnieniem działań reklamowych, ale świetnie sprawdzają się także w kampaniach instytucji kultury, oferty rozrywkowej czy jako nośnik treści miejskich. To atrakcyjna pod wieloma względami przestrzeń ekspozycyjna zarówno dla treści komercyjnych, jak i niekomercyjnych.

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content