Szukaj
Kategorie

Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy

Wspieramy Miasto Stołeczne Warszawa i Oddział Warszawski SARP w komunikacji konkursu na Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m. st. Warszawy.

Wszelkie wznoszone w mieście budynki współtworzą ściany dla przestrzeni publicznej i stanowią tło codziennego życia mieszkańców miasta, ale także bezpośrednio w nim uczestniczą. Dlatego muszą, być dobrze zaprojektowane i funkcjonalne, po to by tworzyć przyjazną przestrzeń.

Aby docenić wybitnych architektów, a tym samym realizacje wyróżniające się poziomem rozwiązań przestrzennych, Hanna Gronkiewicz-Waltz ustanowiła Nagrodę Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy, która będzie przyznawana corocznie.

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać projektanci, inwestorzy, a przede wszystkim mieszkańcy i użytkownicy przestrzeni miasta. Zaproponowane obiekty będą oceniane pod względem jakości rozwiązań architektonicznych oraz współtworzenia tożsamości Warszawy.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jest Prezydent m.st. Warszawy. Nagroda jest przyznawana we współpracy z Oddziałem Warszawskim Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Facebook: https://www.facebook.com/nagrodaarchitektoniczna/?fref=ts

Twitter: https://twitter.com/NagrodaArchWWA

Dowiedz się więcej: https://www.nagroda-architektoniczna.pl/

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content