#ODDYCHAJWARSZAWO
Szukaj
Kategorie

#OddychajWarszawo

Kampania #OddychajWarszawo to projekt miasta st. Warszawy, który mówi przede wszystkim o źródłach i skutkach zanieczyszczeń powietrza oraz o działaniach, które mogą podejmować mieszkańcy na rzecz poprawy jakości powietrza w stolicy. Kampania namawia warszawiaków do poruszania się komunikacją miejską zamiast samochodem, nie spalania w domowych piecach śmieci i innych paliw niskiej jakości czy skorzystania z szeregu proponowanych przez miasto ekodotacji. Jednak głównym, komunikowanym działaniem jest nowo uruchomiony program dotacji do wymiany starych pieców na nowe. To pierwsza tak duża i kompleksowa kampania prowadzona w stolicy, która mówi o zanieczyszczeniu powietrza, ekologii i ochronie środowiska.

Spółka Warexpo była odpowiedzialna za przygotowanie kampanii od strony merytorycznej, wizualnej, przeprowadzenie kampanii outdoorowej z wykorzystaniem własnych i dystrybucję materiałów informacyjnych. W ramach projektu prowadzimy także profile w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter).

nazwa projektu: #OddychajWarszawo

cel projektu: zwiększenie świadomości mieszkańców stolicy w kwestii ekologii, ochrony środowiska, a przede wszystkim zanieczyszczenia powietrza: jego źródeł, skutków i możliwych do podjęcia działań na rzecz poprawy jakości powietrza w stolicy. Główną osią kampanii jest nowo uruchomiony program dotacji do wymiany starych pieców opalanych paliwem stałym na nowe gazowe.

termin: grudzień 2016 r. – grudzień 2017 r.

koordynacja projektu: Aleksandra Derc-Jasińska

koncepcja graficzna: Rene Wawrzkiewicz

projekty graficzne: Ania Światłowska

 elementy kampanii:

– opracowanie strategii komunikacji

– stworzenie identyfikacji wizualnej

– dystrybucja materiałów informacyjnych

– redakcja treści i tworzenie artykułów na www

– obsługa kanałów social media – Facebook, Twitter

– printy / ulotki, plakaty,

– spot na nośniki w komunikacji miejskiej i na ekrany w galerii multimedialnej w metrze Świętokrzyska

– kampania outdoorowa / trzy odsłony

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content