Jest okropnie? Jest pięknie?


Niestandardowo dla Akademii Teatralnej
Niestandardowy słup to efekt współpracy Warexpo i Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Aranżacja słupa zrealizowana została według zwycięskiego projektu studentki II roku Wydziału Reżyserii – Patrycji Wysokińskiej. Zajrzyj do środka i zobacz, jak jest!

Tematem zorganizowanego przez Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza konkursu było opracowanie koncepcji instalacji na multimedialnych słupach WAREXPO nawiązującej do 10. Międzynarodowego Festiwalu Szkół Teatralnych ITSelF. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia jest jedno z najistotniejszych wyzwań ludzkości: degradacja natury a co za tym idzie zmiany klimatu. Dlatego hasłem przewodnim konkursu było „Podziały nie są w klimacie teatru”.

Instalacja autorstwa Patrycji Wysokińskiej podzielona jest na trzy części, na które składają się maska komiczna, maska tragiczna i gwiazdka Festiwalu. Przez maski można zajrzeć do środka słupa i zobaczyć co się w nim znajduje. Pod maską komiczną kryje się mikrooranżeria: kwiaty, paprocie, małe drzewko i inne żywe rośliny. Pod maską tragiczną  schowany jest uschnięte drzewko, kępki suchej trawy, piach, i martwe rośliny.

Wychodzimy poza utarty schemat. Traktujemy nasze słupy bardzo użytkowo i cieszy nas okazja do realizacji kolejnego odważnego projektu. Dzięki temu pokazujemy, jak plastyczne są nasze nośniki i jak wielkie dają pole do kreatywnego działania – mówi Dawid Niezgoda, Kierownik Działu Sprzedaży.

Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych ITSelF to teatralne biennale. Festiwal organizowany jest przez Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, przy wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od pierwszej edycji Honorowy Patronat nad Festiwalem sprawuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. 10. edycja Festiwalu ITSelF odbędzie się w dniach od 3 do 8 października 2019 roku.

KLIENT

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

TERMIN

24.09.2019

LOKALIZACJA

Otoczenie Pałacu Kultury i Nauki i Plac Trzech Krzyży

Pokaż na mapie

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content