Neonowy creative OOH

Drugi rok z rzędu zrealizowaliśmy, wspólnie z Centrum Komunikacji Społecznej Miasta st. Warszawy, kampanię zachęcającą do zgłaszania kandydatur do Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego.

Pierwszy element akcji to artystyczna instalacja w nośniku WARS, znajdującym się vis a vis Złotych Tarasów. W projekcie postawiono na elementy neonowe i LED, uzupełnione o materiały ekspozycyjne i informacyjne, tworzące niepowtarzalną ekspozycję w środku słupa.

Drugą odsłonę kampanii stanowiły interaktywne magnesy, umieszczone na dwóch słupach TRAFFIC. Nośniki znajdują się w doskonałych lokalizacjach na Placu Bankowym oraz w Alejach Jerozolimskich przy ul. Kruczej. Mieszkanki i mieszkańcy Warszawy mogli zabrać ze sobą magnes i szerzyć ideę konkursu dalej. Łącznie w trakcie akcji powieszonych zostało 8000 elementów.

Creative OOH to produkt, który w Warexpo konsekwentnie rozwijamy od kilku lat. W swoim portfolio posiadamy projekty zrealizowane dla takich marek jak: Valentino, Żywiec Zdrój, Netflix, Miasto st. Warszawa, Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza czy Muzeum Warszawy. Creative OOH łapie za oko ciekawymi rozwiązaniami przestrzennymi i  zwiększa zasięg kampanii, będąc doskonałym silnikiem także do działań online.

Fot. Ewelina Lach, Rafał Motyl, Warexpo, Miasto st. Warszawa

Centrum Komunikacji Społecznej Miasta st. Warszawy

218 Traffic - Al. Jerozolimskie / między Kruczą a Bracką - Śródmieście

413 Traffic - Pl. Bankowy / Big Star - Śródmieście

708 Wars - PKiN / Emilii Plater / Zlote Tarasy- Śródmieście

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content