Szukaj
Kategorie

Warexpo i Radio Kampus

Warexpo i Radio Kampus podają trendy reklamowe i muzyczne na rok 2020.

Warexpo w partnerstwie z Radiem Kampus, na antenie i w przestrzeni miejskiej, podają trendy reklamowe i muzyczne, które kształtować będą rok 2020.

Jeśli cenicie ład przestrzenny, atrakcyjną wizualnie kreację i jesteście ciekawi, jak będzie wyglądała przyszłość reklamy zewnętrznej wspartej rozwiązaniami smart city w mieście, słuchajcie audycji z udziałem ekspertów z Warexpo oraz zaproszonych przez nich gości. Swoją wiedzą i opinią podzielą się m.in.: Marcin Ochmański – prezes Warexpo, Natalia Hatalska, ceniona analityczka trendów oraz Ania Światłowska i Wojciech Pawliński – projektanci graficzni, których prace nierzadko można zobaczyć w przestrzeni Warszawy.

A jeśli do tego lubicie dobrą muzykę i chcecie się dowiedzieć, jacy artyści będą się liczyć w 2020 roku na antenie Radia Kampus i poza nią, zobaczcie spot akcji #TakBrzmi2020 emitowany na trzech gigantycznych ekranach na stacji metra Świętokrzyska.

W akcji #TakBrzmi2020 Radio Kampus pokazuje 10 zdolnych artystów młodego pokolenia, którzy już pierwszymi dokonaniami obiecują coś ciekawego. Muzycznie prezentują bardzo różne światy. Mamy przedstawicieli ambitnego popu (Wilhelm, Kacperczyk, Ala Zastary), jest elektronika (Lua Preta, Pepe., Lasy), rap (Mata, Miętha, Schafter) i techno (Vtss). Taki wybór odzwierciedla profil muzyczny Radia Kampus.

Spoty #TakBrzmi2020 emitowane będą do końca stycznia na zarządzanych przez Warexpo trzydziestometrowych ekranach w przejściu podziemnym pomiędzy I a II linią metra na stacji Świętokrzyska.

Ekspertów z Warexpo i ich gości usłyszeć można było na antenie Radia Kampus:

Podcast nr 1 (goście: Małgorzata Kuciewicz Centrala, Marcin Ochmański prezes Warexpo)

https://radiokampus.fm/podcasty-video/tematyczne/czy-uchwala-krajobrazowa-zmieni-warszawe/

Podcast nr 2 (goście: Anna Światłowska, Wojciech Pawliński, projektanci graficzni)

Projektanci 1 Projektanci 2 Projektanci 3

Podcast nr 3 (goście: Natalia Hatalska, analityczka trendów Infuture Institute, Marcin Ochmański prezes Warexpo)

https://radiokampus.fm/podcasty-video/tematyczne/miasta-przyszlosci-czyli-smart-city/

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content