Szukaj
Kategorie

Warexpo partnerem strategicznym 25. Międzynarodowe Biennale Plakatu „Plakat-remediacje”

25. Międzynarodowe Biennale Plakatu, którego głównym organizatorem jest Muzeum Plakatu w Wilanowie, oddział Muzeum Narodowego to wydarzenie cieszące się dużym uznaniem w międzynarodowym środowisku projektantów. Wsparcie jakiego udzielamy jest naturalnym przedłużeniem działalności spółki od dawna związanej z plakatem i jego funkcją w przestrzeni miasta.

Na stronie Muzeum Plakatu w Wilanowie – głównego organizatora Biennale czytamy: „W ostatnich latach wiele się mówi na temat śmierci plakatu. Wiszące na ścianach wydruki są zastępowane przez ekspresyjne animowane obrazy, a głównym źródłem pilnych wiadomości stają się media społecznościowe. Te zjawiska nie oznaczają jednak, że plakat jest skończony. Świadczą tylko o jego remediacji.”

Przy okazji 25. Międzynarodowego Biennale Plakatu Warexpo zainaugurowało działalność #galeriamiejskaWarexpo – przestrzeń ekspozycyjną na ulicach Warszawy, do której posłużą nowoczesne słupy podświetlane i tradycyjne. Od tej pory będziemy zapraszać ciekawe inicjatywy kulturalne, udostępniając nośniki plakacistom, grafikom, fotografom, architektom i animatorom kultury.

Działając w przestrzeni miasta od lat siedemdziesiątych, za swoją misję uważamy pracę dla Warszawy, jej mieszkanek i mieszkańców. W obszarze naszych zainteresowań znajduje się miasto, jego historia, przemiany zachodzące w przestrzeni wspólnej oraz design.

Więcej informacji na: www.biennale.postermuseum.pl

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content