Szukaj
Kategorie

Nadal jestem kobietą

W październiku ruszyła druga odsłona kampanii społecznej „Nadal jestem kobietą”, organizowanej przez Fundację Świadomi Życia oraz Fundację Picture Doc. Przez cały październik na przestrzeni wizyjnej LED space w Metrze Świętokrzyska oraz na nośnikach smart citylight na Krakowskim Przedmieściu Warexpo prezentowało wystawę zdjęć i materiały edukacyjne dotyczące profilaktyki raka piersi.

Wyjątkowe fotografie przedstawiały historie 8 bohaterek, które udowadniają, że pryzmat nowotworu nie pozbawia ich kobiecości i siły. Ekspozycja, wraz z wystawą fotograficzną w MOSiR Poranki i Wieczory, wspierała kobiety z rakiem piersi i promowała badania profilaktyczne.

Wiele kobiet po raku piersi mierzy się z tym, że są pozbawione atrybutów określających kobiecość w naszej kulturze. Każda z nich musiała odnaleźć w sobie kobiecość i zdefiniować ją na nowo po chorobie. Bohaterki kampanii są dowodem dla chorujących kobiet, że życie po raku się nie kończy i nadal możesz być kobietą.

Od 2022 roku Karolina Sobieraj (Fundacja Świadomi Życia) oraz Julia Klewaniec (Fundacja Picture Doc) organizują kampanię charytatywną, w której bohaterkami są kobiety po raku piersi. Większość z nich wygrała z rakiem, część walczy dalej.

Z historiami bohaterek można się zapoznać na stronie: https://nadaljestemkobieta.picture-doc.org 

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content