Szukaj
Kategorie

Warexpo powiększa sieć wiat przystankowych w całej Warszawie

W 2023 roku spółka Warexpo podpisała z Miastem st. Warszawą umowę powierzenia, na mocy której rozszerzyła swoje portfolio OOH o powierzchnie CLP na wiatach przystankowych. Obecnie dzięki modernizacji infrastruktury oraz przejmowaniu nowych lokalizacji, rozwija sieć o niemal tysiąc nowych powierzchni w atrakcyjnych lokalizacjach.

Głównym celem powierzenia spółce zadania jest modernizacja infrastruktury komunikacji publicznej – wiat przystankowych, a także realizacja kampanii informacyjnych dotyczących działań warszawskiego samorządu. Część nośników została włączona do oferty komercyjnej spółki. Obecnie trwają intensywne prace nad poszerzeniem sieci paneli CLP w całej Warszawie, a także nad montażem pierwszych nowych wiat w ramach umowy ze stołecznym ratuszem.

Przejęcie nośników i montaż nowych paneli reklamowych

Warexpo przejmuje kolejne nowe lokalizacje nośników. Od lipca portfolio powierzchni CLP zwiększy się o ponad sto nowych wiat przystankowych w większości położonych w prawobrzeżnych dzielnicach Warszawy. Wśród nich znajdują się m.in. te zlokalizowane na ulicy Targowej przy skrzyżowaniu z Ząbkowską. To pierwsze przystanki szynowej komunikacji miejskiej po praskiej stronie, w niezwykle popularnym ciągu od kładki pieszo-rowerowej, do Centrum Praskiego Koneser. Ponadto na liście znajdują się wiaty przy Dworcu Wileńskim, stacjach metra Bemowo, Bródno, Politechnika, na Pradze-Południe stojące przy ulicy Grochowskiej, a także te z lokalnych centrów na Białołęce.

Do końca roku będą prowadzone również prace modernizacyjne, polegającym na montażu kolejnych nośników na stołecznych wiatach przystankowych, przekazanych we wcześniejszej transzy. Projekt rozwoju warszawskiej sieci OOH zakłada dotarcie do obszarów, do których do tej pory nie docierała informacja miejska i reklama.

Wykorzystujemy nasze kilkudziesięcioletnie doświadczeni w rozwoju infrastruktury znajdującej się w przestrzeni publicznej i budowie obiektów małej architektury, by dostarczyć reklamodawcom i mieszkańcom, najwyższej jakości usługę blisko domu. – mówi Marcin Ochmański Prezes Zarządu Warexpo.

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content