Szukaj
Kategorie

Warexpo w akcji #ŁączyNasPamięć

19 kwietnia obchodzimy rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Symbolem tego jednego z najbardziej heroicznych stołecznych wydarzeń z okresu II wojny światowej są wiosenne żonkile. Co roku mieszkańcy stolicy przyczepiają do ubrań żółte kwiaty, by podkreślić swoją pamięć o przeszłości, solidarność i znaczeni dialogu ponad podziałami, niezależnie od poglądów czy sympatii politycznych.

Kampania OOH Akcji Żonkile Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN ma kilka odsłon. Na 25 wiatach przystankowych i 20 słupach TRAFFIC i TRAFFIC PREMIUM znalazły się plakaty informacyjne z ambasadorami akcji, którymi w tym roku zostali: Jacek Braciak, Martyna Byczkowska, Agnieszka Grochowska, Lulla La Polaca (Andrzej Szwan), Bogumiła Siedlecka-Goślicka (Anioł na resorach), Tomasz Włosok. Ponadto pięć słupów ulicznych zamieniono w Żonkilomaty, z których warszawiacy i warszawianki mogą odczepić papierowe żonkile w formie przypinek do ubrań w dniach 17-19 kwietnia.

– To dla nas niezwykle ważna akcja – mówi Aleksandra Derc, dyrektorka Marketingu i Komunikacji Społecznej Warexpo. – Hasło „Łączy nas pamięć” wyraża nadrzędną potrzebę dialogu i solidarności. Szczególnie w tak trudnych czasach, jak obecnie, gdy wojna znów toczy się obok nas. Powrót do tego projektu ma dla nas także dodatkową wartość emocjonalną, ponieważ jako pierwsi realizowaliśmy akcję Żonkilomatów wspólnie z Polin.

Spółka Warexpo wygrała przetarg na obsługę kampanii OOH Polin w tym roku, ze szczególnym uwzględnieniem Akcji Żonkile z OOH i creative OOH.

Fot. Ewelina Lach

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content