Szukaj
Kategorie

Warszawskie ZOO

Narodziny, odwiedziny, ciekawostki, plany i wskazówki, czyli o tym, co nowego w Warszawskim ZOO, można dowiedzieć się z ekranów LED space Warexpo, przestrzeni cyfrowej w przejściu pomiędzy I a II linią metra oraz z sieci nośników smart citylight. Operator nośników reklamowych spółka Warexpo we współpracy z Warszawskim ZOO pokazuje zwierzęce newsy w prestiżowych lokalizacjach miasta.

Do tej pory na nośnikach digital signage Warexpo zlokalizowanych przy Krakowskim Przedmieściu, na handlowej ul. Chmielnej i w warszawskim metrze można było powitać nowonarodzoną pandkę rudą, bongo, małego wielbłądka, ale także dowiedzieć się, że wiele gatunków zwierząt żyjących w Warszawskim ZOO jest zagrożonych wyginięciem. Dzięki pracy ogrodu udaje się wspierać rozród osobników, a tym samym –  podtrzymywać ciągłość gatunku.

Cykl plansz „W Warszawskim ZOO” powstaje w ramach serwisu informacji miejskich #echo_waw, przygotowywanego przez Warexpo. Za identyfikację wizualną odpowiedzialny jest Wojciech Pawliński, projektant graficzny na stałe związany ze spółką. Głównym założeniem tworzenia treści jest poszukiwanie nowego języka wizualnego, atrakcyjnego i użytecznego dla mieszkańców i mieszkanek miasta.

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content