Szukaj
Kategorie

Wyróżnienie Kreatura 2023

Realizacja creative OOH Warexpo, promująca nagrodę im. Tadeusza Mazowieckiego, zdobyła Wyróżnienie w kategorii Outdoor w Konkursie Niezależnej Kreacji Kreatura 2023. Kampania realizowana była z Centrum Komunikacji Społecznej Miasta st. Warszawy.

Koncepcja i realizacja kampanii polegała na połączeniu różnych technik wykonania i przedstawienia tematu. W słupie reklamowym przed Pałacem Kultury i Nauki wykorzystano światła LED, tradycyjne plakaty oraz wielowymiarowe konturowe, rysunkowe elementy. Na zabytkowym słupie reklamowym przy Placu Unii Lubelskiej wykorzystano tradycyjne plakaty i interaktywne magnesy w rozmaitej kolorystyce, wynikającej z KV.

Dodatkowym komplementarnym elementem realizacji była ekspozycja animacji na trzech trzydziestometrowych ekranach LED space na stacji Metra Świętokrzyska. Połączenie powyższych technik wykonania w unikalny sposób pomagało wyróżnić kampanię spośród tradycyjnych reklam outdoorowych oraz przyciągnąć uwagę przechodniów. Możliwość zabrania ze sobą magnesu z gestem Wiktorii, jaką mieli wszyscy przechodnie, budowała zaangażowanie i aktywną relację odbiorców z kampanią.

Fot. Warexpo, Miasto st. Warszawa

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content