Słup z kotylionami

Na zabytkowym słupie ogłoszeniowym na pl. Unii Lubelskiej przyczepione zostały biało-czerwone kokardy. Każdy mógł je wziąć i przypiąć do kurtki czy płaszcza. To kolejna niestandardowa realizacja Spółki Warexpo dla Miasto Stołeczne Warszawa. Projekt był włączony w warszawskie obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości „Warszawa. Stolica Wolności”. 

Stojący na pl. Unii Lubelskiej słup ogłoszeniowy wysoki na ponad 4 metry nakryty kopułką z szerokim okapem z charakterystycznymi trąbkami na czubku jest najstarszym w Warszawie. Jest w  tym miejscu od końca XIX wieku, więc bardzo prawdopodobne, że był świadkiem wielu przełomowych wydarzeń, w tym także odzyskania niepodległości w 1918 r. Być może były do niego przyklejane obwieszczenia związane z odradzeniem się Rzeczypospolitej.

To dla nas ważne, że jako spółka miejska istniejąca od ponad 40 lat, związana z Warszawą, bierzemy udział w obchodach 100-lecia odzyskania niepodległości. Co istotne, projekt został realizowany na historycznym nośniku, który był świadkiem tych przełomowych wydarzeń – mówi Prezes Warexpo Marcin Ochmański.

W dniach 9-13.11.2018 słup był ozdobiony plakatem z wizerunkiem Kolumny Zygmunta i przytwierdzonymi do niego kotylionami, które łatwo odczepić.

KLIENT

Miasto Stołeczne Warszawa

TERMIN

13.11.2018

LOKALIZACJA

48 Traffic - Plac Unii Lubelskiej / Klonowa (słup historyczny)

Pokaż na mapie

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content