Szukaj
Kategorie

Springer alarmuje na nośnikach Warexpo

Warexpo, we współpracy z Pismo. Magazyn Opinii, pokazuje niepozostawiający złudzeń cykl reporterski Filipa Springera – „Zmiana klimatu już tu jest”.

Zmiany klimatyczne z pozoru nie są jeszcze tak odczuwalne w Polsce? Z pozoru. Na Helu, co dwa lata trzeba dosypywać piasku, wysychają rzeki, zagrożone są torfowiska. O tym mówi Filip Springer na łamach magazynu Pismo. (…) dziś w Polsce w związku z katastrofą klimatyczną nie dzieje się jeszcze nic spektakularnego. Lubimy w to wierzyć. Tu coś wyschnie, tam coś zaleje. Przejdzie trąba powietrzna, zerwie kilka dachów. Takie rzeczy już się u nas zdarzały. Teraz będą zdarzać się częściej. Bardziej. Naraz – Filip Springer – Pismo. Magazyn Opinii. W cyklu „Podróż do przyszłości” ukazały się już artykuły: Sympatyczny początek końca (o Helu), Noteć wysycha na naszych oczach, Warszawa. Miejska wyspa ciepła, Śląsk. Kraina katastrof.

CYKL REPORTERSKI FILIPA SPRINGERA „ZMIANA KLIMATU JUŻ TU JEST” OTWIERA OCZY. TO SIĘ DZIEJE. TU, OBOK NAS, W POLSCE. NIE WSZYSCY ZDAJEMY SOBIE Z TEGO SPRAWĘ. DLATEGO CHĘTNIE DOŁĄCZAMY DO BUDOWANIA TAK POTRZEBNEJ NAM WSZYSTKIM ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT ZMIAN KLIMATYCZNYCH – MARCIN OCHMAŃSKI – PREZES WAREXPO.

Do końca roku, na panoramicznych nośnikach w przejściu pomiędzy I a II będą pokazywane zapowiedzi reportaży, które mówią o katastrofach ekologicznych w Polsce.

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content