Szukaj
Kategorie

#galeriamiejskawarexpo przedstawia album „Warszawa. Warsaw”

W ramach #galeriamiejskaWarexpo wspieramy ważne projekty społeczno-kulturalne, przede wszystkim takie, które przyczyniają się do rozwoju i promocji Warszawy. Jedną z takich inicjatyw jest Album „Warszawa. Warsaw”, przygotowany przez zespół Autor RoomsMamaStudio i dziennikarkę Agnieszkę Kowalską. Bohaterów Albumu możecie zobaczyć od 16 stycznia na naszych nośnikach.

Klimatyczny i inspirujący Album „Warszawa. Warsaw” zabiera czytelników w podróż po niezwykłych miejscach Stolicy. Sprawdzi się nie tylko jako przewodnik dla przyjezdnych, ale także dla samych mieszkańców Warszawy. Przypomni i na nowo opowie o miejscach dobrze znanych, ale odkryje też takie, o których nie mieliście pojęcia.

Album to subiektywny wybór miejsc: Wisła, parki, knajpy, sztuka, dizajn, moda, architektura, restauracje, kawiarnie. Gdzie zjeść śniadanie, napić się dobrej kawy, wyjść z przyjaciółmi wieczorem, a także jakie pamiątki kupić – odpowiedzi na te pytania znajdziecie w środku. Pomocnym dodatkiem jest funkcjonalna mapa, dzięki której z łatwością znajdziecie wybrane miejsce.

Inne artykuły

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz indywidualnej wyceny swojej kampanii reklamowej?
Przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę!

Skip to content